KĀ IZVĒLĒTIES ATBILSTOŠĀKO GARĀŽU VAI ANGĀRU?

Ar vien biežāk dažāda veida dzelzs celtnes tiek lietotas ne tikai ražotnēs, bet arī privātīpašumos noteiktas saimniecības labiekārtošanai. Angāri, metāla garāžas un vēl daudz kas cits, ir vien neliela daļa no visa piedāvājumu klāsta. Dzelzs garāžas var būt par mazu visām klienta vēlmēm, tādējādi angāra būvniecība bieži ir labākais risinājums.

GARĀŽU TIPI.
Ir vairāku veidu saliekamās garāžas. Viens no populārākajiem rādītājiem, kā tiek iedalītas garāžas, ir to jumta tips – divslīpu, horizontāls vai vertikāls. Traktoru garāžas ir attiecīgi lielākas un piemērotākas transportlīdzekļa gabarītiem. Moduļu garāžas ir vēl viens garāžu veids, ko nereti izvēlas pircēji savu vēlmju īstenošanai. Garāžu vārti ir konstruējami dažādos veidos, atkarībā no iespējas un klienta vēlmēm. Garāžu cena veidojas no garāžas izmēriem un seguma tipa, kas var būt gan metāla, gan akrila. Akrila seguma garāžas noteikti ir dārgākas. ceļot un piemeklējot garāžu, vienmēr vērā tiek ņemtas pircēja vēlmes.

Ieskaties – http://angari.lv/

DAŽĀDA IZMĒRA UN FUNKCIONALITĀTES ANGĀRI UN TO UZSTĀDĪŠANA.
Daudziem par pārsteigumu, ir pieejamas ne vien saliekamās garāžas, bet arī saliekamie angāri. To izmēri ir dažādi un līdz ar to mainās arī cena. Vidējā cena, kas var būt arī zemāka, ir, aptuveni, 50 eiro par kvadrātmetru. Visām garāžām un angāriem ir arī 3 gadu garantija. Angārus būvē tā pat kā garāžas, celtniecība norisinās raiti, angāri ir viegli montējami, līdz ar to, klients tos var ātri sākt izmantot.

Atbildēt

Close Menu