KĀ IZVĒLĒTIES KRĀSNI VAI KAMĪNU?

Ziema, rudens un pavasara pirmie mēneši ir laiks, kad telpu apsilde ir aktuāla jebkur pasaulē. Podiņu krāsnis un pilsētas centrālapkure jau labu laiku nav tikai vienīgās opcijas telpu apkurināšanai – sildītāji, gaisa kondicionieri ar siltā gaisa opciju, akmens un čuguna krāsnis, dažādi apkures katli – atliek vien izvēlēties piemērotāko. Mājokļa apsildes iespējas lielā mērā nosaka tas, kāda tipa telpas nepieciešams sildīt. Dzīvokļos noteikti tie būs radiatori ar pieslēgtu centrālo apkuri, taču privātmāju iedzīvotājiem ir dažādas iespējas, no kurām populārākie būs apkures katli, taču netrūkst cilvēku, kas vēlas uzturēt un pieturēties pie tradicionālām vērtībām – krāsnīm. Podiņu krāsnis un kamīnus pamazām aizstāj ziepjakmens krāsnis un kamīni, kas ir askētiski savā dizainā, taču nodrošina pat lielu telpu apsildi, izmantojot nelielu malkas patēriņu.

KĀDAS KRĀSNIS IESPĒJAMS PASŪTĪT?

Krāsnis un kamīni telpā rada pavisam citādāku atmosfēru un vairo pozitīvas emocijas. Stūra kamīni ir aprīkoti ar platām durvīm, kas ļauj droši vērot liesmas un telpā sagaidīt siltumu. Pateicoties tam, ka krāsnis ir iespējams izveidot dažādās krāsās un pielāgotas klienta vēlmēm un telpas iespējām, tās iederēsies jebkurā interjerā. Individuālie pasūtījumi nereti tiek papildināti ar dažādām ekstrām un papildus opcijām, piemēram, malkas cepeškrāsni. Krāsnis un kamīni tiek būvēti no ziepjakmens, kas, pateicoties savam ķīmiskajam sastāvam nodrošina vieglu apstrādi un vienmērīgu uzsilšanu un siltuma noturēšanu.

SAUNU UN PIRTS KRĀSNIS

Saunas un pirts krāsnis ir atsevišķa preču grupa. Izvēloties šāda veida apkures iekārtas savai pirtij un pirts priekštelpai, ir iespējams piemeklēt tieši tādu, kas nepieciešama konkrētam telpu izvietojumam. Ja aiz pirts sienas atrodas priekštelpa, kurā iekārtota atpūtas zona, tad ērts risinājums būs pirts kamīnkrāsns, kas silda gan pirts telpu, gan priekštelpu, piešķirot patīkamu un siltu atmosfēru. Zināms, ka latviešiem un arī citām kultūrām pirts ir attīrīšanās un relaksācijas vieta, tādēļ daudzi pirtis un saunas izvēlas kā atpūtas vietu. Pirts krāsnis tiek veidotas aktuālajā Skandināvu dizainā, kas iederas jebkāda stila interjerā. Liela loma ir apkures iekārtu apkopei un uzturēšanai, jo tad tās kalpos drošāk un ilgāk.

Atbildēt

Close Menu