VAI DRUKAS DARBUS IESPĒJAMS PASŪTĪT INTERNETĀ?

Dažāda veida drukas pakalpojumi joprojām ir aktuāli ne tikai privātpersonām, bet arī mazākiem un lielākiem uzņēmumiem. Šo pakalpojumu cenu joprojām nosaka dažādi savstarpēji saistīti faktori. Ja šos faktorus izdodas optimizēt, tad klientiem ir iespējams piedāvāt zemu, konkurētspējīgu cenu un teicamu, kvalitatīvu rezultātu. Līdzīgi kā ar interneta veikaliem – to piedāvāto preču cena ir zemāka, jo ir būtisks ietaupījums uz cilvēkresursiem un izmantotajām telpām. Līdzīgi ir arī ar dažāda veida pakalpojumu izmaksām.

Visa atslēga ir pašapkalpošanās procesu nodrošināšanai, jo ne visiem pakalpojumiem ir nepieciešami cilvēkresursi. Automatizēta pakalpojuma realizācija, pašapkalpošanās un piedāvājuma revīzija nodrošina to, ka pakalpojumiem tiek piedāvātas patīkamākas cenas kā citur. Vairāk par pakalpojumiem apskatīt uzņēmuma mājas lapā!

KAS NOSAKA UZLĪMJU CENAS TIEŠSAISTĒ?
Par pašu populārāko drukas pakalpojumu var uzskatīt uzlīmju izgatavošanu. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Lai pasūtītu uzlīmju izgatavošanu tiešsaistē, nepieciešams izvēlēties uz kādas plēves, kādā formā un izmērā būs izgatavotās uzlīmes. Cenu nosaka arī piegādes laiks. Ja nepieciešams steidzams pasūtījums ar piegādi 24 stundu laikā, tad tas maksās vairāk, rezultātā vienkāršas 100 uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās ap 25 eiro iekļaujot piegādi, taču bez PVN, savukārt bez ātras piegādes – ap 11 eiro. Cenas variē arī no pasūtījuma apmēra. Jo lielāks apjoms, jo mazāka cena.

VAI MŪSDIENĀS KĀDS DRUKĀ VIZĪTKARTES?
Vizītkaršu druka ir nākošā populārākā drukas darbnīcu pasūtījumu grupa. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Dizainu ir iespējams veidot online, tā pat kā augšupielādēt attēlus. Vienkāršas vizītkartes standarta izmērā maksā sākot no nepilniem 10 eiro par 100 vienībām. Izgatavošanas termiņš, vizītkartes izmēri un citi parametri arī spēlē lielu lomu cenas noteikšanā.

Atbildēt

Close Menu