MODERNI MĀJOKĻI UN SAKOPTA APKĀRTNE PIVĀTMĀJU CIEMATĀ

Ja vēlaties baudīt mieru no ikdienas kņadas, bet saglabāt modernu dzīves stilu, tad privātmāju ciemats Murjāņos būs tas kas vajadzīgs. Lai darbs no mājās nebūtu tālu un ceļā nebūtu jāpavada ilgs laiks, ciemats ir iekārtots 20 minūšu attālumā no Rīgas. Privātmāju ciematu piedāvājumu mūsdienās izvēlas daudzi. Tas sniedz iespēju iegādāties savu privātmāju un zemes gabalu jau sakārtotā apkārtnē, atkrīt dažādas problēmas un birokrātija, kas saistītas ar komunikāciju ierīkošanu, nereti tiek piedāvāti arī dažādi apsaimniekošanas pakalpojumi, apsargāta teritorija un daudz kas cits, kas dzīvošanu šādā kopienā padara īpaši ērtu un mierpilnu. Moderni mājokļi, kas veidoti HI-tech stilā un iekļaujas ciemata misijā un vīzijas redzējumā. Ja vēlaties veidot savu ideālo mājokli, pirkt zemi Murjāņos ir nepieciešamība(vairāk skatīt te – https://davidsoni.lv/). Ar mājas īpašniekiem tiek slēgti dažādi līgumi, tostarp, apsaimniekošanas līgums, kas paredz arī dažādu papildus pakalpojumu iespēju. Dzīvošana šādā nelielā kopienā ir moderna dzīvesveida sastāvdaļa, kad dzīvošana klusā vidē, netālu no urbānās kņadas liekas neiespējama, taču, patiesībā pavisam viegli realizējama.

KAS RŪPĒJAS PAR TERITORIJAS APSAIMNIEKOŠANU?

Dažāda veida nekustamo īpašumu labiekārtošanas pakalpojumi ir pieejami arī šāda veida ciematos, kas rada mazāk rūpju iedzīvotājiem. Pilsētnieki ir noguruši no ziemas laikapstākļu radītām sekām, par ko nav jāuztraucas privātmāju ciemata iedzīvotājiem, jo visi ceļi tiek tīrīti savlaicīgi. Rudenī problēmas nerada nobirušās koku lapas, viss ir tīrs un sakopts. Tā pat tiek sniegti apkārtnes labiekārtošanas darbu piedāvājumi, dārznieka pakalpojumi visa gada garumā un daudz kas cits. Šie pakalpojumi palīdz dzīvot sakārtotā un drošā vidē un, nav jāuztraucas par to, ka laicīgi nenotīrīta iela varētu radīt kādas sekas.

GAUJA ROKAS STIEPIENA ATTĀLUMĀ

Ņemot vērā to, ka ciemata teritorijā atrodas dažādas ūdenstilpnes un netālu atrodas Gauja, skaidrs, ka atpūta pie ūdens vasarās būs nepārprotama. Teritorijā ir plānots uzbūvēt vairāk kā desmit privātmājas, kuru centrā atrodas dažādas ūdenstilpnes. Tās tiek pienācīgi apkoptas visa gada garumā, tādējādi izvairoties no netīrības un piesārņojuma.

Atbildēt

Close Menu