KAMĪNKRĀSNIS UN PLĪTIS PAR LIELISKĀM CENĀM

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu apsildi un apkuri. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav- namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Bet, kāda veida alternatīvas ir parastām mūra krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju īpašniekiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja sākotnēji tam nav domāta apkure ar krāsni vai kamīnu, mitekļa pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla pielietojuma. Tas izbūvēts mājas vidū, lai apsildes iekārtas būtu ērti pievienojamas no jebkuras telpas mājā.

KAMĪNKRĀSNS VAI PLĪTS? KĀ VISLABĀK IZVĒLĒTIES?

Pastāv vairāki telpu apsildes veidi. Ja dzīvojot privātajā, un negribat lietot elektrisko telpu apsildīšanu, tad ir opcija ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un vairākus citus telpu apkures risinājumus. Istabas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai kamīns, allaž telpai ir piedevis speciālu atmosfēru un omulību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un arī kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkciju, bet arī dizains iekļautos mājas interjerā. Tās ir askētiskas un arī nemanāmas, taču tajā pat laikā funkciju pildošanas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa preču grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma simbols, būtu redzamas no katras vietas telpā. Universāliem un praktiskiem cilvēkiem noderīgi un interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā cepta krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī 21. gadsimtā ir iespējams iegūt šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad noteikti jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāts dažādu risinājumu katalogs, kur ir gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla ir patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī askētiskais skandināvu dizains.

Kā redzams, izvēles veidu telpu apkurināšanai netrūkst. To, vai telpu apkurei vajadzīgs kamīns, vai pietiks tikai ar krāsni, varat izlemt paši, vai konsultēties ar zinātājiem, taču, viens ir skaidrs – sprakšķoša malka istabā, vienmēr asociējas ar siltumu un arī mājīgumu.- gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla ir patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī askētiskais skandināvu dizains.

Atbildēt

Close Menu