Sertificēts auto serviss – ko tas nozīmē klientam?

Automašīna tāpat kā cilvēka organisms agri vai vēlu zaudēs pozīcijas dēļ vecuma un tad tai būs nepieciešams remonts un apkope. Aktīvi lietojot transportu, tas var novest pie motora vai elektriskās vadības pamata darba elementu nodiluma. Protams, ja var, tad var saviem spēkiem labot automašīnu. Taču visbiežāk laika, iespēju vai arī gribēšanas trūkums liek pat mašīnu entuziastam griezties pēc palīdzības, šajā gadījumā iet palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Bieži vien servisa izraudzīšanās jau ir diezgan smags darbs, kam svarīga kompetenta un arī praktiska pieeja. Nav jāskrien un jāskatās tikai uz mazu cenu, tā kā par to Jūs varat saskarties, kad autoserviss piedāvā nekvalitatīvu darbu. Autoservisa izvēle ļoti bieži pārvēršas par sava veida veiksmes spēli mašīnas saimniekam. Arī tik ierastā eļļas maiņa būtu jāveic uzticamā auto servisā .

Galvenās grupas, kurās iedala servisus

Jebkurš autoserviss Juglā vai citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā tiek iedalīts 3 galvenajās grupās, oficiāli konkrētu marku dīleru auto servisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tad tie atšķiras savā starpā un, kurš būs labākais izvēles variants, centīsimies uzzināt.
Oficiāls dīleru autoserviss, tāds var būt, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, tie visbiežāk būs noteiktas markas auto pārstāvji, kuru tieši remontā un garantijas servisā specializējas. Visbiežāk tas būs mašīnas apkope pēc garantijas, tā kā, gadījumā ja, kā piemēram, vajadzīgs auto remonts, transportlīdzekļa saimnieks būs spiests samaksāt “kārtīgu” summu. Nenoliedzami, tas nenotiek visos sertificētos servisos, tāpēc šis moments jau ir kārtīgi jānoskaidro.
Parasts autoserviss Rīgā vai jebkur citur mūsu valstī, kas ir reģistrēts, saskaņā ar Latvijas likumiem un šie servisi pilnīgi jau ir atbildīgi par paveikto servisu, pat, kad Jums nepieciešama tikai riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss ir salīdzinoši izplatīts, tādā servisā ir gan sertificēts auto elektriķis, tā arī automehāniķis, un arī labas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat laikā cenas būs zemākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiks izpildīts neoficiāli. Protams, šeit vienmēr ir zemas izmaksas, bet šeit nav arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika diez vai būs precīzi veikta.

Tikai uz ko tad jāraugās, meklējot servisu?

Kad būs skatīts autoserviss Juglā vai arī jebkur citur, nevajadzētu skatīties vien uz darba cenām. Nepieciešams izvērtēt servisa darbinieku kvalifikāciju, ka arī neļaut, ka auto diagnostika tiek veikta kādā nezināmā garāžas darbnīcā. Vislabākajā izkārtojumā būs iztērēta nauda un laiks. Vissliktākajā – var būt vajadzīgas jaunas detaļas vai automašīna. Te ir optimālā shēma – līdz brīdim, kamēr eksistē garantija, auto apkope un remonts jaīsteno pie dīlera. Taču pēc garantijas serviss jau nav izdevīgs, kā arī tam nemaz nav lielas jēgas. Un labāk būtu sazināties ar kvalitatīviem autoservisiem, kas var tikt dēvēti kā, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Kas tad attiecināms uz garāža tipa servisiem, tad to pakalpojumus iespējams izmantot tikai tad, ja Jums ir kāds savs uzticams automehāniķis vai auto elektriķis, Savādāk labāk izlasīt citu uzņēmuma klientu rekomendācijas, jo pat slikti veikta riepu montāža un balansēšana var arī novest pie bīstamas situācijas uz ceļa.

Atbildēt

Close Menu